Zobacz, gdzie kupić wiszące kolczyki, wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii są kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – od jakiegoś czasu cieszą się również wzrastającym popytem wśród mężczyzn, w szczególności tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie sposób jakkolwiek kwestionować, iż zdecydowana większość wzorów produkowana jest dla pań. Wyjątkowo dobrze prezentują się w szczególności wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy, a w rezultacie w zdecydowanie wywierają wpływ na to, jak inni odbierają naszą kreację. To z tego powodu cieszą się wielką popularnością pośród pań w szeroki spektrum wieku i noszących się w przeróżnych stylach. Ogromne zróżnicowanie kolczyków wiszących umożliwia dopasowanie ich właściwie do dowolnej sukienki. Jak zatem dobrać kolczyki wiszące najlepiej pasujące do danej okazji? Na które ich aspekty powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich długość oraz design

Kształt kolczyków oraz ich długość to atrybuty w głównej mierze rzutują na to, jak wizualnie jest widziana nasza twarz, stąd warto wziąć je pod uwagę przy doborze wiszących kolczyków. Krótsze wiszące kolczyki powodują, iż twarz wydaje się okrąglejsza, zaś te dłuższe (w sklepach dostaniemy wzory o długości nawet 7-8 cm) przedłużają ją. Kształt kolczyków posiada tu także duże znacznie. Wąskie przyczyniają się do wysmuklenia owalu, natomiast te bardziej sferyczne – wręcz przeciwnie. W sprzedaży dostaniemy również kolczyki bardziej neutralne, które nie oddziałują zbytnio na odbiór kształtu naszej twarzy – w tym miejscu bezwzględnie warto napomknąć m.in. o kolczykach łezkach.

Do jakich kreacji można założyć kolczyki wiszące?

Poszukując wiszących kolczyków odpowiednio dostosowanych do danego ubioru trzeba mieć na uwadze, że są one niezmiernie rzucającym się w oczy elementem. W sąsiedztwie innych odznaczających się ozdób mogą zatem wywołać odczucie przesady. Wobec tego rekomenduje się stronić od noszenia ich do ciężkich naszyjników, zegarków bądź bransolet. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się bez zarzutu, jeśli w kreacji zostaną najmocniejszym akcentem – w rzeczy samej pod warunkiem, że będą współgrały z sukienką, fryzurą i butami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]