Kliknij tu, aby skorzystać z doświadczenia jubilera Kraków.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dziś chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie wyszukamy nieomalże wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego łańcuszka, broszki bądź pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. W związku z tym, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy mamy zamiar kupić pierścionek lub obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego wymiaru lub sporządzi nowy. Inną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej pomocy jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się na chrzest, ślub czy imieniny.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również świadczą dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni także obwód sygnetu, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inny istotny dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na naszyjnik czy też pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy niepotrzebną albo zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]