Potrzebujesz kolczyków srebrnych? Sprawdź www.srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez Polki akcesoriów. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak chętnie kupowane oraz gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki fason kupić

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych fasonach. Najbardziej modne są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, ale jakże szykowne. Równie popularne są długie kolczyki, które cudownie wydłużają szyję. Są ozdobione naturalnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie powodują podrażnień skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Kupując kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technologię ich produkcji – najbardziej niebanalne uzyskano techniką oksydowania.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały jak nowe, musimy umiejętnie je czyścić i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia. Należy odkurzać je często delikatną ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych metod polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie substancje mocno niszczą elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór ozdób jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują szybką dostawę i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane Polki.