Szukasz pierścionków z cyrkoniami? Kliknij tutaj.

Cyrkonia to jeden z najchętniej stosowanych przez jubilerów syntetycznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez przyczyny – cyrkonia doskonale wygląda i jest naprawdę wytrzymała, a jednocześnie mniej kosztowna od naturalnych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wyrabiana jest z cyrkonu, a ten łączy się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych ozdobach – czyli naszyjnikach oraz przypinkach, ale najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego warto je wybrać? W jakich miejscach powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Srebrne pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie doskonale komponują się z najróżniejszymi surowcami, jednak szczególnie dobrze prezentują się w ozdób zrobionych ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, iż uwydatniają one urodę tego metalu oraz pozwalają na stworzenie biżuterii, która przy ekskluzywnym wyglądzie okaże się dość niedroga – dlatego przez klientów z mniej zasobnym portfelem są chętnie wybierane jako pierścionki na zaręczyny. Z uwagi na ich niewygórowane ceny, pierścionki z cyrkoniami są często noszone do pracy – ich ewentualna strata nie będzie wielką tragedią.

W którym sklepie nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed zakupem konkretnego egzemplarza dobrze zatem dowiedzieć się, jakie wzory proponują nam różne sklepy i już wtedy kupić ten, który najbardziej się nam podoba. Sprawę ułatwimy sobie wybierając zakupy w e-sklepach – ustrzeżemy się w ten sposób długich spacerów po sklepach.