wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet lubi mieć unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś nowego. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą pozwolić sobie na luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Wpływa to na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go wykonano. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łzy, rąbu etc) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Duży wybór jest także jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]