Jeśli potrzebujesz kolczyków serc, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je założyć na wszelkie okazje, bardzo dobrze podkreślają urodę, są również wspaniałym pomysłem na upominek. Jakie rodzaje kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich surowców z reguły są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – dla dorosłych oraz dzieci

W jubilerstwie w szerokim zakresie używa się wzoru serca. Jest on podłożem do tworzenia kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka bywają subtelnym uzupełnieniem wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest przeważnie wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie górują nad stylizacją, jedynie w niezauważalny sposób podkreślają prawdziwą urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki pasują na spotkania z ukochanym, studniówki oraz okazjonalne wyjścia i wyśmienicie komponują się one ze stylowymi kreacjami. Natomiast dziewczynki mogą założyć kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię.

Kolczyki serduszka – fenomenalny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wykonane ze srebra oraz złota. Modne są także kolczyki pozłacane – niedrogie, a przy tym wyglądają nader wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. W sklepach znajdziemy kolczyki serca w kolorze szafirowym bądź lazurowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie bliskiej osobie, między innymi na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych przypadkach. Wręczone ukochanej osobie – matce, narzeczonej czy też partnerce, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]