Interesuje Cię oferta dostawcy silników prądu stałego? Zajrzyj na https://ultrarobotics.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Powszechne zastosowanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni falowych i planetarnych, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics oferuje też produkty Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]