Potrzebujesz sprawdzić, kto sporządza instalacje teletechniczne? Koniecznie zajrzyj w to miejsce.

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to potężna infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo rozmaitych sprzętów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju działają profesjonalne firmy, które zajmują się obsługą sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – odbiorniki optyczne i wzmacniacze magistralne

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy takie jak: anteny kierunkowe UHF, UHF/LTE, uchwyty antenowe, mikrowzmacniacze abonenckie, rozgałęźniki sat, węzły optyczne. W sprzedaży znaleźć można również wzmacniacze szerokopasmowe, kable koncentryczne 75 OHM, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i cyfrowe stacje czołowe. Moduły tego typu instalowane są na nieruchomościach, w hotelach i blokach. Podmioty specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się z kolei na przykład projektowaniem instalacji i produkcją konkretnych komponentów. Instalacje teletechniczne wymagają najlepszych komponentów i profesjonalnej instalacji – dlatego zalecana jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – właściwe narzędzia

Konieczne jest też, żeby instalacje teletechniczne spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Dlatego potrzebna jest kompleksowa opieka specjalistycznych firm, które zagwarantują stosowne narzędzia oraz zaoferują wysokiej jakości urządzenia dostosowane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają również napraw, a więc niezwykle ważna jest opieka pogwarancyjna. Są nią zainteresowani przeważnie deweloperzy.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]