Kup skrzynkę telekomunikacyjną.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo funkcjonalne. U dystrybutorów znajdziemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku znajdziemy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych, a także urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której zlokalizowane są ważne przewody – tj. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można przyłączyć np. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Priorytetowym składnikiem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. Specjalne zamki doskonale spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest niesamowicie istotne w przypadku na dzieci. Należy pamiętać także o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – w tym celu wykorzystuje się profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]