Digital painting. Czytaj więcej na domin-krakow.pl.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, filmem, reklamą i grami komputerowymi.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]