Jeśli ciekawi Cię korzystna oferta kursu malowania akwarelami, skieruj się na domin-krakow.pl.

Malowanie farbami akwarelowymi jest popularnym sposobem twórczego przejawiania własnego ja i nie ma potrzeby stawać się w tym specjalistą, by czerpać z tego uciechę na co dzień. Dla wielu osób jest to wszak wyłącznie hobby bądź sposób na rozluźnienie się po ciężkim dniu i nie dążą oni do osiągnięcia w tej dziedzinie doskonałości. Jednak jeżeli pragniesz poznać nowe techniki, zalecamy zgłosić się na kurs akwareli.

Kurs akwareli – nie tylko dla artystów-amatorów

Akwarele to wbrew pozorom nie jest proste medium. Rezultat końcowy sprawia wrażenie bardzo niepozornego i prostego do uzyskania, jednak jest wynikiem kilku czynników, o których początkujący twórca na ogół niewiele wie. Spory udział w samym procesie malowania ma też koincydencja – farby akwarelowe ciężko kontrolować i nawet twórcy od lat doświadczeni w tej technice wcale nie są przeświadczeni o tym, że obraz zawsze wyjdzie dokładnie tak, jak chcieli. Kurs akwareli to wspaniałe miejsce, aby rozpocząć swoja drogę z tą techniką malarstwa i zyskać potrzebne podstawowe informacje nieodzowne do odkrycia w sobie pasji do akwareli. Każdy jest tu mile widziany, niezależnie od tego, czy podjął już jakieś próby z akwarelami, czy to jego pierwsze doświadczenie z tym typem farb. Prowadzący kurs podczas pierwszych godzin rzetelnie wyjaśniają specyfikę tych farb, różne techniki ich używania, jak również rodzaje papieru, z którego korzysta się w malarstwie akwarelami i jego oddziaływanie na końcowy efekt dzieła.

Nauka malowania akwarelami – co na tym zyskasz?

W czasie ogólnodostępnego internetu nie ma przeszkód, aby wyszukać a następnie obejrzeć filmy instruktażowe, które uczą malowania akwarelami. Niemniej jednak raczej nie będzie to równie rozwijające jak udział w kursie malowania akwarelami pod okiem profesjonalnego nauczyciela ze szkoły rysunku i malarstwa. W wartościowej szkoleniu z technik artystycznych niezastąpione są wskazówki, które uczestnicy kursu dostają od dydaktyków w czasie malowania. Takie korekty umożliwiają w szybszym tempie rozwijać umiejętności, a uczeń nie musi zastanawiać się, gdzie popełnił błąd, który sprawił, że zamierzany efekt nie wyszedł tak jak planował. Dodatkowo nauka w zespole osób o wspólnych zainteresowaniach wytwarza przyjacielską aurę wsparcia, które jest niesłychanie istotne w inspirowaniu do dalszego doskonalenia umiejętności. Udział w rzeczowej ocenie prac pozostałych kursantów, umożliwia z kolei krytycznie ocenić autorskie prace już ukończeniu kursu.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]