Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/, aby uzyskać informacje o modelowaniu 3D.

Świat rysunku bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod na rzecz wykonywania swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili wielkich nakładów finansowych – każdy może bowiem pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest w pełni bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w małych grupach

Obsługę każdej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, jednakże proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa niezwykle męczący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy dopiero odkrywają Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując detale, które należy dopracowac oraz podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i cenioną głównie w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Opanowanie programu Blender 3D otwiera zatem dużo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu artyści i hobbyści, którzy pragną znaleźć nowe drogi ekspresji lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]