Kursy rysunku - ta niezwykła oferta wszystkich zadziwi.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak także osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Udowodniono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie korzystnie oddziałuje na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również ważnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o dzieciach, dla których są okazją do rozwijania zdolności manualnych, wrażliwości i wyobraźni. Dużo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Kraków, Gdańsk, Łódź czy Katowice. Nie brakuje także kursów kierowanych do początkujących – tych, którzy po prostu lubią rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują także naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]