Pełna oferta kursu rysunku dla dorosłych Kraków.

Kochasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Doskonałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]