Znajdź polskiego psychologa Northampton na miarę swoich potrzeb!

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit zjawisko emigracyjne właściwie zanikło, jednak ciągle nie brak ludzi skorych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii wywołuje ogrom utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego kraju, mogą rodzić wiele problemów, którym bardzo trudno jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się również trudności z integracją ze współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem pracy. Brak opanowania języka, który ciągle jest dość często spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Odruchy tego typu wyjątkowo ciężko jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane podczas wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co powie jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339