Tutaj odnajdziesz szczegółowe wiadomości w temacie automatycznej windykacji należności.

Przedsiębiorcy stale szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, więc bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]