Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta wypraw górskich dla początkujących, wejdź na http://bit.ly/2InTWiM.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który ceni solidnie przygotowane i bezpieczne eskapady pod okiem doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Planujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o dużej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie marzeń i poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów i przewodników znających na wskroś charakter górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]