Wszystko, czego warto dowiedzieć się o domy drewniane projekty, uzyskasz na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Domy z bali to budowlany hit. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą być wykorzystywane jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane zyskują coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie dwa światy. Domy drewniane całoroczne urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zleć prace doświadczonym architektom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z naturalnych komponentów, dzięki czemu wewnątrz panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy ich dodatkowo docieplać. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, co gwarantuje dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem betonowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]