Poznaj ofertę producentablachodachówki.

Pokrycia dachowe z blachy ponownie wypierają z rynku stosowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne zalety tych pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na konstrukcji dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z paru przyczyn. Przede wszystkim ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachu, ale również ułatwia przewóz i rozładunek tych modułów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich precyzyjne rozstawienie pochłania zwykle o wiele więcej czasu. Inną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do właściwie dowolnej, również bardzo skomplikowanej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę da się bez przeszkód dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się świetnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, iż mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżnia również lepsza szczelność. Ponadto łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie silnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – bogaty asortyment blachodachówek i paneli dachowych

By nabyć nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży wybór blach trapezowych, paneli dachowych i blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, rozsianych na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Produktem flagowym REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, jak również rdzewienie. Firma Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, dlatego prócz własnych produktów oferuje również akcesoria dachowe (przykładowo obróbki blacharskie czy okna dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących producentów.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08