Jeżeli interesuje Cię korzystna oferta sali na 18 w Krakowie, zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Często z okazji urodzin, imienin bądź innych rocznic nie organizujemy zabaw ze znajomymi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednakże są takie momenty przełomowe życia, których stosowne obchodzenie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest zdecydowanie osiągnięcie pełnoletności, a więc tzw. “osiemnastka”.

Lokal na 18 urodziny – wypraw huczną imprezę

Wraz z nadejściem pełnoletności zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa spożywać i kupować napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność zorganizowania niepowtarzalnej imprezy ze znajomymi. Da się ponownie zrobić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Na ogół paru znajomych postanawia wyprawić razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale równocześnie umożliwia zredukować jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących obszerną salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni smaczne menu imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie w plenerze? Wyszukaj salę urodzinową z opcją skorzystania z ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i urządzić zabawę z grillem.

Lokal na 18 urodziny – wygląd przestrzeni również jest ważny!

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją alkohol. Radzimy w związku z tym koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a wszak może ich nie brakować wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wystrój sali też jest bardzo ważny, żeby zaproszeni całkowicie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Zalecamy więc postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian według podanych wskazówek oraz dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” bardzo dobrze sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo zjeść bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze kartę dań nie tylko do charakteru imprezy, ale także do zasobności portfela i zasobności portfela klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]