Zamów catering na imprezę.

Okres wakacyjny obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie imprezy plenerowe i pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego dnia w różnych punktach w Polsce odbywają się sympozja, benefisy albo gale. Takie imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i zaserwowane posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Smakowite potrawy, wykwalifikowana obsługa – o cateringu na imprezę

Wybrałeś już miejsce, gdzie odbędzie się piknik albo zarezerwowałeś salę na event? To świetnie! W tym momencie jednakże warto zatroszczyć się o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych napojów, przekąsek oraz ciepłych posiłków. Weź pod uwagę, że na czas ważnych wydarzeń nie godzi się postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Ważna jest jakość oprawy – właściwe rozstawienie stolików, gustowne dekoracje, jak również prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy z pewnością docenią również, jeśli dania będą wyglądać na talerzu jak w modnych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się korzystać z usług cateringu imprezowego?

Zaletą zamówienia usługi cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, że zatrudniona ekipa nie tylko przyszykuje świetne menu, ale także gruntownie zadba o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników podczas bankietu. Na życzenie zamawiającego, o ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą zabawić obecnych demonstracją live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, żeby przyjrzeć się z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych takich na setki gości, jak i niewielkich. W czasie ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie zakąski, napoje oraz potrawy perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]