Tworzenie sklepów internetowych - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Dlaczego opłaca się utworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż natychmiast opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma dużo atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest zdobyć wyższe pozycje w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi klientów. Dzięki użyciu dedykowanych wtyczek podnosi się też elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy przykładowo przez DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i zespolenia z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – specjalista zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i użycie wyłącznie sprawdzonych, koniecznych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece stworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o nowościach oraz promocjach albo publikować poradniki i recenzje oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]