Jeśli potrzebujesz zlecić catering okolicznościowy, skieruj się w to miejsce.

Niedługo nadejdzie ważny dla ciebie dzień i chcesz uczcić go wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i uraczyć ich dobrymi posiłkami i trunkami. Możesz postarać się przyrządzać je samemu, ale przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoja uroczystość i pragniesz się nią nacieszyć, a nie udawać kelnera albo kryć się w kuchni. Z tego powodu organizację menu na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie menu zleć profesjonalistom!

Gdy mówi się o usłudze cateringu gros osób myśli od razu o cateringu weselnym czy eventach biznesowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy rzeczywiście znacznej liczbie uczestników rozważał on opcję zamówienia fachowego wsparcia w tym aspekcie. Tym bardziej, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a często także tych dużych, o ile nie było to powiązane z wynajmem sali. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy skorzystamy z możliwości wynajęcia sali czy wygodniej będzie zorganizować imprezę w swoim ogrodzie lub domu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce wyśmienite dania.

Menu dopasowane do wizji zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa zamawiana na dowolne rodzinne święto. Profesjonalni kucharze bez problemu przyrządzają menu współbrzmiące ze specyfiką wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na rocznicę ślubu, na komunię czy na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa komersów, studniówek oraz półmetków. Szukając firmy oferującej tę usługę polecamy postawić na taką, która potrafi dopasować menu do potrzeb i – co ważne –budżetu klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy pomagając w udekorowaniu i ułożeniu stołów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]