Branża związana z transportem ciągle się rozwija, a to dzięki globalizacji, jak również otwierania się nowych rynków na import oraz eksport. Z tej przyczyny potrzebuje też coraz to lepszych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów transportu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 30 lat wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającym się potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –kubaturowe, BDF oraz solo

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), BDF (do transportu intermodalnego) oraz solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym wojska, jak i zespołów specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie surowce wysokiej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Doświadczenie nabyte przez ostatnie 3 dekady pozwala firmie Gniotpol Trailers na opracowywanie prekursorskich projektów na światowym poziomie, czego dowodzi między innymi powodzenie strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie niezwykle delikatnych ładunków.

Producent przyczep – kompleksowy serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w mieście Malnia bądź w kilku punktach ASO), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje przeprowadzane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o wygodę nabywców, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do zabudów spółki są zawsze dostępne, co minimalizuje czas wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co w znacznym stopniu przyspiesza to serwis zarówno błahych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.