Na http://www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek oraz pomoc w dopełnieniu administracyjnych formalności lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy zapłacić specjalistom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju usług – jeśli decydujemy się na tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy jednak zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu czterystu zł rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od rozmiarów grobów, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]