Aktualizacja wtyczek - więcej szczegółów o tej usłudze odnajdziesz tutaj.

WordPress, który został stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Ze względu na fakt, iż jest szybki i bez problemu można przyswoić sobie zasady jego obsługi, wykorzystuje się go dzisiaj do tworzenia wymyślnych stron firmowych i sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią bywa źródłem kłopotliwych sytuacji, w związku z tym istotną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu trzeba zlecić opiekę nad stroną internetową znawcy?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest z pewnością aktualizowanie jej do aktualnej wersji WordPressa. Niejednokrotnie jednak firmy po postawieniu strony zapominają o regularnym wdrażaniu nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców czy zainfekowanie przez wirusymalware. Poza tym, mimo iż WordPress jest stosunkowo nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieprzewidzianymi kłopotami z należytym działaniem sklepu czy strony. Dlatego ważne jest, aby działanie to przeprowadzała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, należy powierzyć utrzymanie WordPressa specjaliście.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla małych i dużych przedsiębiorstw i freelancerów

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta adresowana głównie do odbiorców biznesowych, zarówno niewielkich jak i większych podmiotów, którym zależy na skutecznym i trwałym działaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest także freelancerom i blogerom utrzymującym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie usługi zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, usuwanie następstw cyberataków i wykonanie aktualizacji CMS-a. W pakietach rozszerzonych oferowane są też rozmaitego typu monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]