Organizacja imprez firmowych - więcej o tej usłudze.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zabawy integracyjne i wspólne pikniki dla pracowników i ich rodzin, których celem zbudowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, by celebrować zdobyte nagrody, a także przeróżne kursy, bankiety dla klientów biznesowych i konferencje. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, w których można urządzać galę, warto sprawdzić oferty najmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do charakteru planowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla kontrahentów marki, w czasie których fetowany jest jej szczególny sukces, nie mogą mieć miejsca w pierwszym lepszym lokalu. Wypada przy takich okazjach zaplanować event w niepowtarzalnym miejscu, które stanowczo zaakcentuje doniosłość uroczystości. A jeśli na imprezę poproszone będą osoby nie rezydujące w najbliższej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij gościom wzorową obsługę

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie wolno zlekceważyć tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówioną lokalizację apetycznych dań dla gości, ale dodatkowo pomoże w doborze menu i zajmie się ozdobieniem stolików. W czasie prestiżowych gal wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali najlepszej obsługi. Warto zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim teamie zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i imponujące wizualnie dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]