agencja reklamowa, agencja marketingowa kraków

Akcje marketingowe winny być ważnym elementem budowania rozpoznawalności przedsiębiorstwa bez względu na to czy zajmujemy się świadczeniem usług, dystrybucją czy produkcją. Duże przedsiębiorstwa oraz spółki mają środki finansowe na utworzenie i opłacanie własnych działów ds. reklamy, natomiast małe biznesy, które z rzadka decydują się na akcje promocyjne, z reguły korzystają ze wsparcia agencji reklamowych.

Agencja marketingowa – zespół profesjonalistów pomoże Ci w promocji

Agencja marketingowa to ekipa twórczych osób z ogromnym doświadczeniem, mających szereg umiejętności z zakresu branży reklamowej. Poprzez zatrudnianie zawodowców doskonale orientujących się zarówno w obszarze tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii reklamowych w sieci (social media, klipy i animacje viralowe), jak i grafiki użytkowej (w tym DTP), agencja marketingowa gwarantuje klientom kompleksową obsługę. Nowe firmy mogą liczyć na opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą logotypu i szablonami akcydensów (obwoluty, wizytówki czy papier firmowy), a te które dysponują już swoim logo mogą być pewne, że będzie ono prawidłowo zastosowane w trakcie projektowania materiałów reklamowych – billboardów, stoisk targowych, folderów lub plakatów. Agencja marketingowa przygotuje też interesujące, unikatowe wpisy na stronę www zamawiającego, jak również zaplanuje strategię interakcji z klientami poprzez najpopularniejsze media społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram czy Twitter.

Kiedy warto rozważyć współpracę z agencją marketingowa?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe adresowane są zwłaszcza do podmiotów, które nie dysponują swoim działem promocji. Nie oznacza to jednak, iż to jedyny model kooperacji. Praca agencji w szeregu przypadków polega na wsparciu istniejącego już w przedsiębiorstwie zespołu zajmującego się promocją. Jeśli zatem nie ma on wprawy w organizacji spotkań z klientami, konferencji czy targów, które na ogół wymagają skrupulatnego planowania, te obowiązki może przejąć agencja reklamowa. Może ona również posłużyć za narzędzie wspierające budowę harmonijnego i niezawodnego teamu pracowników – wystarczy zlecić jej opracowanie planu szkoleń czy też zorganizowanie imprezy integracyjnej. Na rynku działają dziesiątki agencji marketingowych, trzeba jednakże decydować się na współpracę z tymi, które zapewniają dostęp do szerokiego grona doświadczonych profesjonalistów. Umożliwi to powierzenie wszystkich przedsięwzięć promocyjnych jednej agencji i tym samym większą kontrolę nad wizerunkiem firmy i spójnością kampanii.

Nasze dane kontaktowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]