Catering dla firm Kraków - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Szkolenie, konferencja bądź negocjacje biznesowe – każda pokaźniejsza firma na pewno pewnego dnia stanie przed problemem organizacji eventu tego typu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów oraz przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym spotkaniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – zagwarantuj uczestnikom kursu przekąski i napoje

Sympozja oraz kursy biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 7-8 godzin, często także przez kilka dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy grafik prelekcji, między którymi przewidziane są na ogół trzy półgodzinne przerwy, w czasie których trudno jest spożyć większy obiad w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny tak istotne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator pozwoli, nawet zanieść ze sobą na salę prelekcji. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z małymi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o zabrudzenie garnituru i rąk. Usługa cateringu biurowego obejmuje także dostarczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Czy powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest niezwykle ważna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to również możliwość nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznej grupie problemów poruszanych na kursie. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych kubków, jedząc zakupione po drodze w spożywczaku lub przyniesione z domu kanapki. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał też o wygodzie gości.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]