W tym miejscu zapoznasz się z ofertą parkingu Balice Kraków.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]