Więcej na temat parking strzeżony lotnisko Balice na https://pandaparking.pl.

Główne atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły niesamowite uznanie, to możliwość trafienia także w bardzo odległe miejsca naszego globu, szybkość i wygoda. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dotarcia na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przejechać setki kilometrów. Tak dużą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście martwić się o swój samochód, ponieważ parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, dlatego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie istotne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja pomocy pracowników

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć też na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na wsparcie zespołu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]