Kliknij tutaj i dowiedz się, jak zamówić organizację przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także komunie, imprezy z okazji ukończenia pełnoletności oraz chrzty. Jeśli lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji pozostaje nam zabukować odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo przyjęcie imieninowe, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, zaproszonym powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których sporą grupę gości stanowią najmłodsi, m.in. komunie czy ceremonie chrztu, poleca się wyprawić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym również powinny być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wynajęcie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, nie jest wielką trudne, lecz rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskim stylu urządzane są tu chrzty, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, przez ułożenie oraz dekorację stołów, aż po profesjonalną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]