Na joannaklusak.com odszukasz profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie projekty budowlane Kraków.

Biuro projektów oferuje zróżnicowane spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może wykonać kompleksowy projekt budynku, a później czynnie monitorować postęp robót, zaplanować odbudowę domu bądź zaproponować aranżację już istniejących mieszkań, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Szukasz kreatywnych, nieszablonowych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od pozostałych domków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie praktyczny, a w tym samym czasie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające obecne nurty architektoniczne.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. obiekty rekreacyjne, żłobki, apartamenty na wynajem i biura. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może także rozplanować przestronne i praktyczne garderoby, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]