Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę domów weselnych w okolicach Krakowa w dobrej cenie.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy postanowią urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – zwróć uwagę na jego pojemność oraz dystans od kościoła

Szukając lokalu na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę bardzo ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, trzeba szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc przygotowanie menu, dekoracja stołów i zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze całościowej organizacji wesela.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe podjąć ponad setkę osób. Imprezę można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez problemu nawet 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]