Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu na wesela? Skieruj się na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie lub śluby, od lat przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, w których uczestniczy nieraz ponad sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić menu, a później przygotować oraz podać potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa ma trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – apetyczne posiłki, które zachwyci gości

Planowanie przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na wybór dekoracji sali, układanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność dostarczenia wystarczającej ilości napojów i przekąsek podawanych w trakcie przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie gorących dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na zabawie weselnej powinien mieć należytą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, iż stoliki będą cudownie ozdobione i poprawnie nakryte, dania będą apetyczne i ładnie ułożone na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, szefów kuchni i kelnerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesele – podstawową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w sferze atrakcji dla zaproszonych, lecz również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożone wstępnie menu oferowanych dań głównych, napojów oraz zakąsek zgodnych z konwencją wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość samodzielnie ułożyć menu z sugerowanych potraw. Trzeba jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia unikalnych zestawów dań.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]