Na https://lastrada.pl uzyskasz więcej informacji o ofercie firm cateringowych w Krakowie.

Gdy organizujesz ważny event prywatny czy biznesowy, na który zapraszasz dużą liczbę gości, prawdopodobnie nie dasz rady osobiście zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując napoje oraz popularne przekąski w najbliższym sklepie – ważne wydarzenia zazwyczaj wymagają uroczystej oprawy też w sferze poczęstunku. Zatem nie godzi się stawiać na stolikach uczestników po prostu herbatników i oranżady. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Jakie typy cateringu świadczą profesjonalne firmy?

Profesjonalne podmioty świadczące usługi cateringu zazwyczaj oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji chrztów, komunii lub wesel, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są szczegółowo dostosowane do potrzeb konkretnych imprez, przez co wyraźnie różnią się od siebie m.in ceną i katalogiem posiłków sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą jasno opisać własne oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera obsługa imprez przeróżnego rodzaju to chleb powszedni, więc doświadczenie zdobyte w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które przypadną do gustu wszystkich zaproszonych gości.

Catering – potrawy przygotowane przez najlepszych szefów kuchni

Organizacja dań choćby dla skromnej ilości gości bywa znacznym problemem, głównie wówczas, jeśli musimy wykonać to samemu. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów imprezy. Daje to również możliwość uraczenia zaproszonych wyjątkowymi daniami przygotowanymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Należy przy tym podkreślić, że ważną cechą posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale również ich prezencja na talerzu. Co więcej firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają również własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]