Na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna uzyskasz więcej informacji o fajnych miejscach w Małopolsce.

Mimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, dlatego zdarza się, że trudno znaleźć coś dla siebie w ogromie wiadomości o godnych zwiedzenia zabytkach i zbliżających się eventach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o interesujących miejscach w Małopolsce?

Żeby przedstawić zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o bardziej i mniej znanych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak też o pokazach i eventach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Witryna prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w witrynie? Osoby organizujące przyjazd do Małopolski o razu na głównej stronie zauważą mapkę, na której w mgnieniu oka odszukają muzea i zabytki, hotele, motele i schroniska młodzieżowe oraz Centra Informacji Turystycznej położone w miastach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach aut, jak i o lotniskach i dworcach. Oprócz tego dla tych, którzy z przeróżnych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, portal przygotował liczne wirtualne spacery pokazujące m.in. czar parków krajobrazowych i narodowych, regiony agroturystyczne oraz zamek na Wawelu.

Lista ambasad i proste rozmówki – ważne informacje dla podróżników z zagranicy

Strona visitmalopolska.pl nie zapomina także o zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane czy pozostałe ciekawe miejscowości. Komunikaty znajdujące się na stronie publikowane są więc w języku angielskim, ale także w między innymi w języku włoskim, słowackim oraz niemieckim, francuskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu listę konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na obszarze Małopolski. Niezmiernie przydatna dla obcokrajowców może być także podstrona Rozmówki, gdzie poznają podstawowe wyrażenia i powiedzenia, które umożliwią im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie podróży po naszym kraju.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego