Jeśli potrzebujesz balonu do wina, koniecznie odwiedź ten adres.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]