Dowiedz się, gdzie kupić blachę na rąbek.

Blachy na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Czy warto w nie zainwestować? Prezentujemy blachy na rąbek oraz sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Blachy na rąbek doskonale łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, dlatego zyskują coraz większe grono entuzjastów. Mocna oraz świetnie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w współczesnych budynkach, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je zamontować szybko oraz bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, trwałe i doskonale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla tradycyjnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem wykorzystanej technologii i trwałości. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone specjalną warstwą dającą protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV bądź śnieg i deszcz. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku wariantach, co pozwala na dobranie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają również zminimalizować koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od producenta.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08