Szukasz drzwi drewnianych zewnętrznych? Skieruj się tutaj.

Drzwi wejściowe pełnią kilka zadań – oddzielają od hałasu docierającego z dworu, ochraniają dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i strzegą przed wtargnięciem osób niepowołanych. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego warto zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe drewniane – połączenie tradycji ze współczesnością

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje parametry techniczne i solidność od dziesięcioleci cieszą się dużym uznaniem. Organiczny surowiec wygląda doskonale i można go wykończyć na mnóstwo sposobów. Odpowiednio wykonane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że w pomieszczeniach odczuwamy komfort cieplny, a jednocześnie opłaty za ogrzewanie są znacznie niższe. Kupując drzwi do domu trzeba zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm ewentualnie 68 mm. Z uwagi na swoje właściwości ogromnym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i odkształceniu, zatem bardzo dobrze sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane są wyposażone w najlepsze uszczelki.

W co wyposażone są drzwi zewnętrzne?

Producenci świadczą również przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w razie posiadania nietypowych otworów drzwiowych. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którym zależy na niebanalnym designie. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, należy zlecić ich produkcję firmie, która wykonuje indywidualne projekty na zlecenie, a zarazem zapewnia kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane można wstawić rewelacyjnie prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Klienci mogą również wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, należy też zaakcentować pozostałe przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej zaopatrzone są one w zabezpieczenia antywłamaniowe, dlatego są trudne do sforsowania. Gwarantuje to mieszkańcom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne posiadają również trzypunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg aluminiowy bądź drewniany. Żeby zabezpieczyć powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, w toku ich wytwarzania wykorzystuje się lakiery wysokiej jakości.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]