Dowiedz się więcej o etykietach na wódkę weselną.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła najchętniej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na imieniny, ślub czy osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom za uczestnictwo

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale również przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki podarunek jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety weselne, na których można ulokować informację o podziękowanie za przybycie, imionach nowożeńców lub dacie i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można nabyć w różnych kolorach oraz wzorach, wobec tego bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu imieninowym.

Personalizowane etykiety na butelki – ozdabiaj swoje przetwory

Etykietami z indywidualnym napisem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie produkujesz soki, wina czy nalewki i dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwyczajnej butelki. Dodatkowo flaszki można również oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]