Jeśli szukasz części zamiennych Renault, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy podwozia, nadwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]