Z pełnym asortymentem hurtowni butelek szklanych zapoznasz się na superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, iż znaczna część rynku produktów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to także sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój niszowy, ekologiczny czy też smakowity produkt. Przeznaczona na handel żywność musi być zapakowana tak, by wyrób dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w szklane słoiczki i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe kupno słoików i butelek to metoda optymalizacji wydatków

Wiadomym jest, iż oferty od dostawców kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo żurek, smalec na kanapki albo marmolady, będzie zużywać rocznie nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem także dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania wina, piwa bądź soków. Transportowane są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 500, 1300, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą też odebrać kupiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Wraz z słoiczkami oraz butelkami hurtowo można także zamówić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do danego typu opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]