Znajdź najlepszą drukarkę 3D na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i maszyny. Wyliczono, iż wykorzystując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można nieomal o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne idee pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie wysokiej klasy usług i produktów, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją oraz nieskomplikowaną obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można błyskawicznie wydrukować tożsame makiety, co jest szczególnie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w różnych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny oraz dokładny, a podczas procesu wydruku nie występują wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]