Więcej o kapsułkach A Modo Mio na cafessima.pl.

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę są setki, jednakże Lavazza wciąż pozostaje na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, iż początek firmy Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił niewielki obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawy i produkowano ich niepowtarzalne kompozycje. Szybko podbiły one serca mieszkańców miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich mieszanek, wyznaczając trendy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych w tej chwili ekspresów na kawę w kapsułkach są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych domach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przygotowanie smacznej, pachnącej kawy trwa zaledwie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak korzystać tylko z kapsułek dystrybuowanych przez tego producenta. W tej chwili w sprzedaży nabyć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one nieco tańsze, ale nadal charakteryzuje je intensywny aromat.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do licznych modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Vigoroso Ira lub Intenso Gola), pyszną kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), popularnego włoskiego likieru (Sambuca) i organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]