Szukasz drzwi drewnianych? Sprawdź www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się ponad 15-letnią praktyką w produkcji różnego typu modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiły, iż jego pracownicy gwarantują odbiorcom najlepszą jakość usług oraz dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale też najwyższa ergonomia, osiągnięte za sprawą zastosowania podczas ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol produkuje także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i składaniu elementów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o osiągnięcie czterech wartości: satysfakcji klienta, całkowitej wygody użytkowania produktów, ich najwyższej jakości, a także absolutnego bezpieczeństwa.

Czym wyróżniają się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Sprzedawane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to doskonały wybór dla wymagających klientów, którzy szukają trwałych oraz całkowicie ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom wysoką wygodę – skutecznie chronią przed zgiełkiem z zewnątrz oraz są znakomitą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich niesztampowy, interesujący wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są zawsze z surowców wysokiej klasy, tym samym utrzymują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć również na polu obsługi klienta. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany projektu, bezbłędnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale również ich formatu.

Nasze dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]