Kup shuttersy w oknach.

Urządzając pokój, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Zazwyczaj decyzja pada na klasyczne aranżacje, czyli zasłony oraz firany, które nieraz łączone są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze jedno mało rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne typu shutters.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowość w europejskim budownictwie

Najważniejszą właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych poruszają się, wobec tego można ustawiać je w dowolnej pozycji, zależnie od fantazji mieszkańców. Producenci wytwarzają je z płyt MDF, z drewna, a także PCV. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się przede wszystkim na oknach, jednakże jednakowo dobrze będą się prezentować na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w europejskim budownictwie spotyka się jeszcze dość rzadko, ale każdy z nas na pewno w kinie lub w telewizji, bowiem te okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich czy Afryce Południowej.

Praktyczne zastosowanie shuttersów

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko wspaniale wyglądają, lecz mają także praktyczne funkcje. Za ich pomocą można pasywnie kontrolować użycie energii słonecznej: w upalne miesiące hamować nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać ucieczce ciepła. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z przeróżnymi stylami aranżacyjnymi i da się je założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezmiernie ciekawy wygląd, dzięki czemu podwyższają wartość domu. Wypada także zaakcentować, że kąt lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawia się bez użycia linek, co rodzice dzieci oraz właściciele psotnych zwierzaków, które mogłyby wplątać się wiszące sznurki, uznają na pewno za spory plus.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]