Zajrzyj tu jeżeli jesteś zainteresowany shuttersami w salonie.

Wewnętrzne okiennice ozdobne, innymi słowy szutersy (shutters), kojarzą się zazwyczaj z aranżacją pomieszczeń w stylu afrykańskim czy południowoamerykańskim. Jednak ten element osłony okna można wykorzystać także w polskich domach – jest to niezmiernie trwałe, a przy tym wyśmienicie prezentujące się rozwiązanie, które w wielu sytuacjach zda egzamin lepiej niż popularniejsze w tym momencie żaluzje.

Shuttersy w salonie – zdecydowanie zwiększają estetykę pomieszczenia

Shuttersy w salonie bądź w pokoju gościnnym, pełnią podwójną funkcję – ozdobną i praktyczną. Shuttersy wyraźnie podnoszą walory estetyczne pokoju. Ich lamele są masywniejsze, dzięki czemu doskonale prezentują się na większości okien. Kwestia estetyczna jest arcyważna, bo to w salonie przyjmuje się gości, jak również przesiaduje się w nim po wiele godzin w trakcie dnia. W związku z tym trzeba zatroszczyć się, by to pomieszczenie było nie tylko reprezentatywne, ale jednocześnie wygodne. Opcja zmiany stopnia nachylenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości światła docierającego do pomieszczenia, co umożliwia m.in. delikatne jego ściemnienie, jeśli chcemy wytworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub kompletne jego przyciemnienie, gdy pragniemy włączyć coś w telewizji.

Shuttersy w sypialni – bardzo łatwe czyszczenie

Swoboda regulacji przenikania światła do wnętrza jest bez wątpienia najistotniejsza w sypialni. Shuttersy przydadzą się tu jednakże także z innej przyczyny – z ich pomocą można efektywnie korygować temperaturę sypialni, która w dużej mierze oddziałuje na nasz zdrowy sen. Z pomocą okiennic wewnętrznych w okresie zimowym przez dłuższy czas zatrzymamy w sypialni ciepło, z kolei w trakcie lata łatwiej jest zachować w niej chłód. Ponadto shuttersy efektywniej chronią przed głośnymi dźwiękami z zewnątrz. Shuttersy to też wspaniałe rozwiązanie dla osób chorych na alergie. Na ich lamelach zbiera się mniej cząsteczek kurzu aniżeli w fałdach zasłon, a ich utrzymanie jest bardzo proste i trwa wręcz parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy bardzo dobrze będą prezentować się również w łazience, w pokoju dziecięcym oraz w kuchni.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]