Jeśli szukasz słoja z kranikiem, skieruj się tu.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, kompotów, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]