Kliknij tu po więcej informacji o Dacia części.

Dacia to rumuński producent motoryzacyjny, który współdziała z firmą Renault od dnia powstania. W naszym kraju auta tej marki wzbudzają ogromne zainteresowaniem klientów – zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, są dostępne w atrakcyjnych cenach, wygodne, obszerne, a części Dacia bez problemu kupimy w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach online oraz stacjonarnych. Według statystyk w 2018 roku najpopularniejszym modelem Dacii w Polsce był Duster – w tym roku nabyto niemal 10,000 sztuk. Na kolejnej pozycji uplasowała się Dacia Sandero z liczbą blisko 6,5 tys. sprzedanych sztuk. Kupujący często decydowali się także model Logan.

Elektryka, układ hamulcowy – te części Dacia kiedyś kupisz

Zgodnie z opinią posiadaczy samochodów firmy Dacia, uszkodzeniom stosunkowo szybko mogą ulec moduły takie jak lampy, układ hamulcowy, kontrola układu ABS, jak również elektronika, jednak jest to normalne przy codziennej eksploatacji auta. Na szczęście najczęściej ulegające usterkom części Dacia można nabyć w bogato zaopatrzonych sklepach online, w których dostępne są zarówno części karoserii, układu wydechowego, jak i akcesoria wewnętrzne pojazdów. Dzięki szerokiej ofercie sklepów można doskonale zadbać o każdą, także tak małą część naszego pojazdu jak oprawka kluczyka czy uszczelki.

Wyposaż się w części zamienne Dacia przez internet

Z jakiego powodu warto zamówić części Dacia w sklepie online? Przede wszystkim ze względu na ogromną ofertę elementów eksploatacyjnych, jak również rozsądne ceny. Z asortymentu sklepów online codziennie korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale też profesjonalni mechanicy samochodowi, którzy wyszukują części do warsztatów.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]